Školení

Home - Školení

O naše know-how se s vámi rádi podělíme na prakticky zaměřených školeních a workshopech. Naučíme vás, co opravdu funguje a přináší výsledky – vždyť marketing, PR a sociální sítě jsou náš denní chleba. Školení lze realizovat online i offline.

Pokud byste měli zájem o školení pro firmu či o individuální školení na míru, není problém. Kontaktujte nás telefonicky na 777 796 430 nebo mailem na info@parliamo.cz.

Reklama na Facebooku a Instagramu

Potřebujete přilákat nové zákazníky? Chcete se naučit efektivně využívat levnou, ale efektivní reklamu? Nevíte, jak ji nastavit, spustit a vyhodnotit? Naučíme vás jak na to!

Instagram jako marketingová nsátroj školení

Instagram jako marketingový nástroj

Chcete sami umět vytvářet efektivní obsah? Chcete na Instagramu zaujmout svou cílovou skupinu?  Tento kurz je určen zejména marketingovým pracovníkům, podnikatelům a živnostníkům, samosprávám, freelancerům ad. Jednoduše všem, kteří chtějí používat Instagram jako business platformu, podpořit sebe či svou značku.

Školení Jak se dostat do médií

Jak se dostat do médií

Máte skvělý produkt či službu a rádi byste, aby se o nich psalo či mluvilo v médiích? Nevíte, jak oslovit se svým tématem novináře? Školení vás provede základy Media Relations – tedy jak komunikovat s novináři, jak jim nabídnout vaše téma a jak napsat tiskovou zprávu, aby ji novináři skutečně využili.

Jak využít LinkedIn k budování osobního či firemního brandu

Jak využít LinkedIn k budování osobního či firemního brandu

Máte na LinkedInu účet, ale nejste zde aktivní? Nebo se této sociální síti zatím vyhýbáte? Školení vás provede základními pravidly LinkedInu, naučí vás, jak jej využít k budování osobního či firemního brandu a jak na něm získávat nové obchodní kontakty.