51234
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-51234,select-core-1.2.1,brick-child-child-theme-ver-1.1,brick-theme-ver-3.3,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,vertical_menu_outside_paspartu,vertical_menu_enabled,vertical_menu_left,vertical_menu_width_290,vertical_menu_with_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_non_responsive

Brand Marketing pro

Sichrovku

Na začátku byla jedna konzultace, na konci celý Brand Marketing. Vojtěch Laurin si k nám přišel pro radu. Hodinu po tom, co odešel, jsme mu volali, že máme nápad a rádi bychom se ujali tvorby celého brandu. A tak vznikla Sichrovka. 

Mladý pár a velké vize

Úsilí, s jakým se do začátku svého podnikání vrhli, bylo neuvěřitelné. Ekonom Vojta a zdravotní sestřička Martina měli plán. A my jsme rádi, že jsme jim ho pomohli zrealizovat. Jsou učebnicovým příkladem toho, že dobrý marketing je investice, ne útrata. 

Regionálnímu výrobci pečených čajů jsme vymysleli jméno a názvy produktových řad, navrhli logo, přidali logomanuál, vdechli mu vizuální identitu a připravili marketingovou strategii. Tak odhodlaní lidé si zasloužili šmrncovní pojetí.

5

grafických návrhů

55

hodin tvorby webu

24

vypitých šálků čaje

Ty internety

V druhém kole jsme vytvořili webové stránky a přidali pár rad. Věříme, že pečené čaje, které s láskou vyrábí sympatická zdravotní sestřička Martina ze Sychrova, se brzy stanou hitem.

Co na to klient?

„Spokojenost! Bojovali jsme s abstraktní vizí našeho podnikání, věděli jsme, kam chceme jít, ale design jsme nedokázali zpracovat. SICHROVKA Z PŘÍRODY dostala díky Parliamu svou tvář, a krásnou. Nemyslíme si to jen my, ale i široké okolí! Děkujeme. Ocenil jsem především ohleduplný přístup a dobrou komunikaci!“


VOJTĚCH LAURIN

Sichrovkazprirody.cz

Grafika od A po Z