51696
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-51696,select-core-1.2.1,brick-child-child-theme-ver-1.1,brick-theme-ver-3.3,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,vertical_menu_outside_paspartu,vertical_menu_enabled,vertical_menu_left,vertical_menu_width_290,vertical_menu_with_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_non_responsive
 

Naši klienti

HR marketing, Employer Branding, B2E komunikace, tiskoviny

Komplexní HR marketing na klíč poskytujeme hrádeckému výrobci plínek již od roku 2017. Připravujeme firemní magazín a veškeré tiskoviny, spravujeme sociální sítě, věnujeme se interní komunikaci a onboardingu, realizujeme úspěšné náborové kampaně, vymýšlíme a pořádáme menší i větší akce pro zaměstnance.

Employer Branding, náborové kampaně, medializace, CSR, eventy

S libereckým výrobcem panoramatických střech do aut spolupracujeme od roku 2021. Soustředíme se na Employer Branding a HR marketing – řešíme vše od kreativy po outdoorové kampaně, interní komunikaci a medializaci. Realizujeme také firemní akce, ať už přímo v libereckém závodě, nebo prezentace na akcích v regionu. Webasto je navíc firmou velmi aktivní v CSR. I s tím jim pomáháme – společně spolupracujeme třeba na různých projektech s organizací ADRA.

Kampaň na hypotéky

Pro německou banku, tedy její pobočku Oberlausitz-Niederschlesien, jsme v Libereckém a Ústeckém kraji realizovali tříměsíční kampaň na podporu hypoték. Šla za námi jak strategie a kreativa (vizuály, slogan, rádiový spot), tak exekuce. Zvolený marketingový mix outdooru (billboardy, rádio, inzerce) a onlinu (Google Ads, bannerová kampaň, PR články) slavil úspěch. O hypotéku ve Sparkasse požádaly desítky lidí a mnozí díky této kampani využili i další bankovní služby od Sparkasse, např. si zde založili účty.

Strategie, influencer marketing, reklamy, školení

Pro odbor cestovního ruchu LK zpracováváme mediální audity a roční plány komunikace. Průběžně spouštíme reklamní kampaně na Facebooku a Instagramu, zajišťujeme spolupráce s influencery a připravujeme školení na míru.

Komplexní marketing

Městské energetické společnosti poskytujeme marketingový full servis již od roku 2016. Vytvořili jsme pro ně webové stránky, spravujeme jim sociální sítě Facebook a Twitter, zajišťujeme externí komunikaci – jak s odběrateli, tak s médii a širokou veřejností, pořádáme eventy, tiskové konference, realizujeme reklamní kampaně, vydáváme magazín, pomáháme s krizovou komunikací… Více naše případovka

Kariérní stránky, náborové kampaně, Facebook

Pro jilemnický závod na výrobu kolagenních střívek jsme vytvořili přehledné kariérní stránky v češtině. Realizujeme pro ně náborové kampaně (outdoor i online) a pomáháme s interní komunikací. Spravujeme sociální sítě, vytváříme obsah na Facebook, spouštíme reklamy.

Facebook, PR, influencer marketing

Správu Facebooku libereckého zábavního centra jsme převzali na jaře 2022. Věnujeme se hlavně tvorbě marketingově účinného obsahu a Community Managementu. Dále zajišťujeme spolupráci s influencery, kteří centrum propagují na svých profilech. Staráme se o medializaci.

LinkedIn, tisková konference

Mezinárodně úspěšné technologické firmě ze Stráže pod Ralskem spravujeme od roku 2019 LinkedIn. Realizovali jsme pro ni tiskovou konferenci na klíč – viz případovka.

Přednášky

Hospodářská komora v Drážďanech nás pravidelně zve na svoje akce, kde vedeme přednášky a workshopy na téma Možnosti a specifika marketingu v ČR. V roce 2022 jsme například přednášeli na Sasko-české konferenci cestovního ruchu.

PR, Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn

PR jsme libereckému science centru zajišťovali od jeho slavnostního otevření v roce 2014 až do roku 2020, kdy naši spolupráci v oblasti medializace přerušil covid. Dostalo se nám ale jiné výzvy – spravovat sociální sítě, a to v době, kdy bylo centrum právě kvůli pandemii zavřené. LinkedIn, Facebook a Instagram jsme iQLANDII vedli až do roku 2022. Vytvářeli jsme zábavně-vzdělávací obsah (videa, grafiky, copywriting…), věnovali se Community Managementu, spouštěli reklamy a soutěže. TikTok jsme rozjížděli od úplného začátku, za osm měsíců jsme natočili 50 videí, která získala 301 857 zhlédnutí.

PR, sociální sítě, event

Liberecké muzeum si u nás objednalo celoroční komunikační kampaň u příležitosti svého znovuotevření po rekonstrukci. Bohužel to byl zrovna rok 2020, kdy vypukl covid, a tak se vše měnilo za pochodu – nejen termíny dokončovacích stavebních prací, ale i možnosti tiskových konferencí a akcí pro veřejnost. Kromě medializace a komunikace na sociálních sítích jsme uprostřed lockdownu zrealizovali i úspěšný online event „Slavnostní otevření zavřeného muzea“.

Medializace, PPC, online

S Oskarovým světem, zábavním parkem ve Freitalu u Drážďan, jsme začali spolupracovat na medializaci v ČR na začátku roku 2020, tedy v době největší nejistoty a neustálých změn v opatřeních proti pandemii koronaviru. Proto jsme se zaměřili především na on-line média, PPC kampaně na Facebooku a Instagramu, abychom mohli pružně reagovat na změny ve vládních opatřeních. Poté, co se Oskarshausen opět otevřel, jsme se vrátili i k PR, které děláme dosud.

PR, medializace

Pro libereckou Oblastní galerii jsme zajišťovali PR v letech 2011 až 2020. Více info v naší případové studii.