1174
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-1174,select-core-1.2.1,brick-child-child-theme-ver-1.1,brick-theme-ver-3.3,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,vertical_menu_outside_paspartu,vertical_menu_enabled,vertical_menu_left,vertical_menu_width_290,vertical_menu_with_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_non_responsive

HR marketing pro

Drylock Technologies

Jak nabrat zaměstnance? V roce 2017 trápil celou republiku nedostatek pracovních sil. Liberecku vládl automobilový průmysl se skutečně nadstandardními platy, o belgickém výrobci plen v Hrádku nad Nisou mnoho lidí nevědělo. A naším úkolem bylo přivést Drylocku 300 nových zaměstnanců. Spustili jsme brandovou kampaň – nastavili jsme hlavní komunikační témata, vytvořili slogan, vizuály, vybrali vhodné marketingové nástroje. Druhým krokem bylo spuštění navazující HR kampaně. Vsadili jsme i na netradiční nástroje a přinesli revoluční pohled na HR marketing.

Když jde brand ruku v ruce s interní komunikací

S nadsázkou si dovolíme říct, že dobré doporučení vydá za 10 billboardů. Proto jsme při budování brandu nemohli vynechat zaměstnance. Rozjeli jsme strategickou interní komunikaci, plánovali akce pro zaměstnance, posilovali loajalitu, pomáhali s krizovými situacemi. Vlastně to vše děláme dodnes a moc rádi. A náborové kampaně realizujeme i dvakrát do roka. Drylock má totiž neuvěřitelné tempo růstu. A my jsme rádi, že můžeme být takto dynamické společnosti dobrým partnerem.

5

let spolupráce

2500

fanoušků na FB

23

vizuálů na billboardy

20

čísel firemního magazínu

HR Marketing na klíč

Díky skvěle nastavené spolupráci a důvěře děláme v Drylocku marketing na klíč. Ať už kampaně, které navrhneme my, nebo činnosti, se kterými se na nás Drylock obrátí sám.

  • Interní komunikace: krizová komunikace; komunikace důležitých událostí, změn, témat; akce pro zaměstnance, firemní magazín a tiskoviny…
  • Externí komunikace: sociální sítě – Facebook, Instagram, LinkedIn, medializace, CSR
  • Náborové kampaně: kompletní zajištění od kreativy po realizaci (strategie, slogany, billboardy, plakáty, letáky, rádiové kampaně i netradiční marketingové nástroje)
Grafika od A po Z